Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

Kursoft’un eşsiz bulut alt yapısı ile işletmenize her yerden ulaşın.

Bulut Muhasebe Programları

Daha hızlı, daha güvenli, daha kolay.
Önce deneyin, sonra alın.

Ücretsiz Dene
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Muhasebe Programları

İşletmeni Yanında Taşı

Kursoft bulut ilk kurulum ve ayarları sonrası tek tıkla kurulup saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelen gelişmiş bir alt yapıya sahiptir.

Kursoft Online Muhasebe Programları alanında en çok kullanılan yazılımlardan birisi olmasını kesintisiz hizmet ve üstün güvenlik alt yapısına borçludur.

Verilerinize istediğiniz yerden yüksek performans ile erişip, birbirinden farklı lokasyonlarda yer alan şubelerinizin anlık senkronize çalışmasına imkan sağlayan bulut alt yapımız ile işletmenize değer katıyoruz.

Önce Dene Sonra Al..

Eşsiz Bulut Alt Yapısı

Kursoft bulut alt yapısı ile internet bağlantısı olan her yerden, internete bağlanabilen her cihazdan muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üst düzey bulut sunucularımızda 3 farklı noktaya anlık yedekleme yapılmakta olup veri kaybı riskinizi de ortadan kaldırıyoruz.

  • Bilgisayar kısıtlaması olmadan istediğiniz bilgisayardan erişebilirsiniz.
  • Windows tabanlı tabletlerde tam performans ile kullanabilirsiniz.
  • 3 ayrı sunucuda anlık olarak verileriniz yedeklenir ve asla veri kaybı yaşamazsınız.
  • Güncellemeler için asla ücret ödemezsiniz.
  • Opsiyonel olarak verilerinize web üzerinden erişebilirsiniz.
  • Tüm çözümlerimiz ile tam entegre çalışması sayesinde 2. bir işleme gerek kalmadan yönetim sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama
Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Kursoft KRS Online Muhasebe Programı bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar, Muhasebe Programında kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

Kursoft Yazılım Online Muhasebe Programları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


0850 420 0 577

Whatsapp Mesaj

Canlı Destek

Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin


Özellikler ve Sektörel Bakış

Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Kursoft olarak 10 yıldır kolay muhasebe programı kavramı üzerinde çalışmaktayız bu bağlamda en doğru işlemleri en ince detayına kadar kullandırırken aynı zamanda da en kolay yönden işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Tüm kullanıcılarının en sık sorduğu soru muhasebe programı fiyatları araştırırken neyi baz almalıyız ? sorusuna da “Özellik ve fiyat karşılaştırması yaptığımızda Kursoft” diyebiliyoruz.

İşletme sahiplerinin ön muhasebe programı fiyatları konusunda araştırma yaparken sadece fiyat değil, fiyat ve özellikleri aynı anda kıyaslamasını tavsiye etmekteyiz. Sizde işletmenizi dijital ortamda yönetirken basit muhasebe programı‘nı tercih etmek yerine basit kullanımı olan kapsamlı ön muhasebe programlarını tercih etmenizi öneririz. Bu iki kavram arasındaki ince farkı bu yazımızda anlatmaya çalıştık

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Basic paketi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Kursoft kendi segmentinde en çok kullanılan ön muhasebe programlarının başında gelmekte olup küçük ve orta ölçekten başlayarak tüm ölçekteki işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Öncelikle toptan, taksitli, vadeli satış yapan, birden fazla şubesi ve deposu olan, bayilik ve alt bayilikle çalışan, sevkiyat ve alım yapan tüm işletmelere uygun gelişmiş bir ön muhasebe programıdır.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin tüm küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerinin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işleme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Kursoft muhasebe paket programları işletmelerin ihtiyaçlarını ar-ge çalışmaları, mevcut kullanıcılarımızdan gelen talepler ve 2010 yılından itibaren sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ile analiz edip üretmiştir, paket programlar özel yazılımlara oranla %70 daha makul fiyatlı olup işletmenizin ön muhasebe takibine ayırdığı bütçeyi düşürmektedir.

Demo İndir Referanslarımıza Göz Atın Bir sorunuz mu var? Hemen Cevaplayalım