Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

Teknik Servis ve Ön Muhasebe Tek Ekranda!

Teknik Servis Programı

Teknik Servis ve Ön Muhasebe işlemlerini ayrı ekranlarda takip etmekten sıkıldınız mı?
Kursoft, Hayatı Kolaylaştıran Çözümler Üretir

Ücretsiz Dene
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Teknik Servis Programları

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Kursoft Teknik Servis Serisi tüm Teknik Servis veya Oto Servis işletmelerinin ihtiyaç duyacağı servis işlemlerinin araç servis girişi, cihaz servis girişi, servis fiyatlandırma gibi işlemlerin yanı sıra, işletmenin duyduğu temel Ön Muhasebe fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider gibi işlemlerinizi de anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir Ön Muhasebe + Teknik Servis yazılımıdır.

İster Online, İster Lokal Kullanın.

Gelişmiş Raporlama

Kursoft Teknik Servis Programında işletmenizin hem Servis raporlarını hemde Ön Muhasebe raporlarını gelişmiş raporlama ekranı sayesinde alabilrsiniz.

Gerek anlık gerek geriye dönük raporlarınızı 400+ rapor bulunan modülden tek tıkla alabilirsiniz. Rapor bir uygulamanın en önemli modülü olup almış olduğunuz raporlarla işletmenizin geleceğine yön vermelisiniz.

Kursoft, bu alanda rakipsiz bir alt yapıya sahiptir, havuzunda bulunan yüzlerce rapor haricinde özel raporlar yaratmanızı da sağlar.

Teknik Servis Gelişmiş Raporlama
Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Kursoft Teknik Servis serisi bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken programın arayüzü ve parametreleri sektör ve alanınıza gör özelleştirmenizi sağlar.

Programın Size Verdikleri İle Yetinmeyin!

Sıfır programlama bilgisi ile formlarda ki obje isimlerini ve işlevlerini özelleştirin yeni özel alanlar yaratın bu sayede hem erişebilirlik hemde program verimliliğini artırın.
Teknik Servis Programında kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Sms ve E-Posta Desteği

Kursoft Teknik Servis Programında SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde arızalı cihaz/araç durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz/araç sahibine bildirilebilir; böylelikle gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Ayrıca toplu SMS ve E-Posta modülü sayesinde borç hatırlatma, bayram tebriği, yılbaşı mesajları, kampanya mesajları gibi bir çok sms ve e-postanızı tek tıkla saniyeler içerisinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Teknik Servis Sms ve E-Posta Desteği
Teknik Servis Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Oluşturma ve Takibi

Kursoft Teknik Servis yazılımlarında bulunan periyodik bakım özelliği ile, haftalık, aylık, altı aylık, yıllık gibi bakım periyotlarında ve belirlediğiniz süreye kadar bakım oluşturabilir, bu oluşturulan periyodik bakımları açılış ekranında görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Teknik Servis periyodik bakım işlemlerinizi ayrı bir programda veya sistem üzerinden takip etmenizi ortadan kaldırarak tek yazılımla tüm işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar.

DEMO TALEBİ

Ön Muhasebe, Yedek Parça ve Servis Takibi Aynı Ekranda %100 Entegre


0850 420 0 577

Whatsapp Mesaj

Canlı Destek

e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin


Özellikler ve Sektörel Bakış

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis yazılımıdır.

Servis hizmeti veren tüm firmaların en büyük problemi; arızalı cihazın servise girişten itibaren onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, yeniden servise giriş vb. tüm evrelerin takibidir.

Kursoft Teknik Servis ile bu evrelerin tümünü saniyeler içerisinde yaparak zamandan tasarruf ederken iş yükünüzü de hafifletiyor.
Ayrıca sağlıklı ve güvenli bir servis takibi yapmanızı sağlıyoruz. Uzaktan erişim, gelişmiş servis girişi ve takibi, servis departmanları ve barkod takibi gibi bir çok özelliği ile servis işlemlerinizi kolaylaştırırken buna paralel bir biçimde muhasebenizi de tutmaktadır.

Kursoft Teknik Servis gelişmiş servis giriş işlemi ile arızalı cihaza dair; cari, marka, model, seri numarası, işlem yapan personel, onaran birim, garanti / sigorta durumu, şikayet, onaylı / onaysız işlem, emanet, kişiselleştirilebilir kontrol grupları ve benzeri bir çok özellikle servis girişini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiştir. Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis yazılımıdır.

Demo İndir Referanslarımıza Göz Atın Bir sorunuz mu var? Hemen Cevaplayalım