Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

Daha Pratik, Daha Kolay, Daha Hızlı..

Pratik Muhasebe Programı

Detaylar arasında boğulmayın KRS Pratik size, Muhasebe işlemlerinizi en Pratik yoldan kontrol etme imkanı sunuyor.

Ücretsiz Dene
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Muhasebe Programları

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda Kursoft Serisi Pratik Ön Muhasebe Programları size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği basit arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok kısa sürelerde, çok basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İster Online, İster Lokal Kullanın.

Gelişmiş Raporlama

Tüm ticari işletmelerin alış / satış, depo takibi, ödeme / tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Programın verdiği raporlarla yetinmeyin, rapor tasarım ekranı sayesinde işletmenize özel raporlar oluşturun en doğru analizleri en doğru zamanda alın.

Gelişmiş bir Pratik Muhasebe Programı girilen verileri en doğru şekilde yorumlayarak en gelişmiş rapor ve analizleri vermelidir aksi taktirde yaptığınız işlemlerin takibi dışında her hangi bir fonksiyonu kalmayacaktır, bu bağlamda Kursoft KRS Serisi Muhasebe Programı serisinde yüzlerce rapor ve analizi tek tıkla alabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama
Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Kursoft KRS ön muhasebe serisi bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar, Pratik Muhasebe Programında kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


0850 420 0 577

Whatsapp Mesaj

Canlı Destek

Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin


Özellikler ve Sektörel Bakış

Kursoft KRS Pratik Paketi; Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Pratik paketi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

İşletme sahiplerinin ön muhasebe programı fiyatları konusunda araştırma yaparken sadece fiyat değil, fiyat ve özellikleri aynı anda kıyaslamasını tavsiye etmekteyiz. Sizde işletmenizi dijital ortamda yönetirken basit muhasebe programı‘nı tercih etmek yerine basit kullanımı olan kapsamlı ön muhasebe programlarını tercih etmenizi öneririz. Bu iki kavram arasındaki ince farkı bu yazımızda anlatmaya çalıştık

Kursoft Pratiği diğer basit fatura programlarından ayıran özellikler ise; sadece bir basit fatura yazdırma programı değildir bunun dışında giriş düzeyinde ön muhasebenizi de takip edebilirsiniz. Sadece yazıcıdan fatura yazdırma amacıyla tasarlanmış programlar fatura yazdırdıktan sonra size rapor vermezler.

Kursoft Pratik; 2015 yılında versiyon 4 serisinde yayımlamış olduğumuz fatura yazdırma programı KRS v4 yerine v5 serisine eklenmiştir, fiyat karşılaştırması yaparken fatura yazdırma programı fiyatları ile karşılaştırmamanızı öneririz çünkü Pratik bir ön muhasebe programıdır.

Kursoft kendi segmentinde en çok kullanılan ön muhasebe programlarının başında gelmekte olup küçük ve orta ölçekten başlayarak tüm ölçekteki işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Öncelikle toptan, taksitli, vadeli satış yapan, birden fazla şubesi ve deposu olan, bayilik ve alt bayilikle çalışan, sevkiyat ve alım yapan tüm işletmelere uygun gelişmiş bir ön muhasebe programıdır.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin tüm küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerinin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işleme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Kursoft muhasebe paket programları işletmelerin ihtiyaçlarını ar-ge çalışmaları, mevcut kullanıcılarımızdan gelen talepler ve 2010 yılından itibaren sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ile analiz edip üretmiştir, paket programlar özel yazılımlara oranla %70 daha makul fiyatlı olup işletmenizin ön muhasebe takibine ayırdığı bütçeyi düşürmektedir.

Start fatura takip programı artık satıştan kalkmış olup yerine daha donanımlı Pratik yayına girmiştir.

Demo İndir Referanslarımıza Göz Atın Bir sorunuz mu var? Hemen Cevaplayalım