Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

Perakende Satış ve Ön Muhasebe tek ekranda!

Perakende Programları

KRS Perakende Market Programlarıyla sektörden bağımsız Hızlı Satışın yapıldığı her alanda yanınızdayız…
Kursoft, Hayatı Kolaylaştıran Çözümler Üretir

Ücretsiz Dene
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Perakende Programları

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Kursoft Perakende Serisi tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Perakende Serisi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

  • Dokunmatik Ekran Uyumu
  • Terazi Entegrasyonu
  • Barkodlu ve Barkodsuz Satış Yapabilme
  • Kar/Zarar Alanizleri
  • Daha Fazlası..
Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir Perakende Satış Programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

İster Online, İster Lokal Kullanın.

Gelişmiş Raporlama

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir Perakende Yazılımıdır.

Kursoft Perakende Satış Programı modülü, stok raporları modülü, genel analizler modülü gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama
Barkod Oluşturma, Yazdırma ve Barkodlu Satış

Barkod Oluşturma, Yazdırma ve Barkodlu Satış

Kursoft KRS Serisi Perakende yazılımlarımızın tamamında barkod oluşturma, yazdırma ve barkodlu satış özelliği mevcuttur. Barkodlu satış programı sayesinde stok kartlarınıza birden fazla barkod ekleyebilir, alt birimler ekleyip her birime farklı barkod verebilirsiniz. Bu sayede farklı birimlerde satışını yaptığınız ürünleri alt barkodlar sayesinde takip edebilirsiniz

e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları

Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları

KRS Perakende Serisi dokunmatik ekran uyumlu hızlı satış ekranı, kasiyer yetkilendirme ve kasiyer bazlı raporlar ile size eşsiz imkanlar sunuyor.

Perakende programı kategorisinde en çok kullanılan programlardan birisi olan Kursoft Perakende Satış Programı ile perakende satışlarınızı yönetebilir, yeni kasiyerler oluşturup yetkilendirme yapabilirsiniz ayrıca kasiyer bazlı analiz ve raporlar alabilirsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


0850 420 0 577

Whatsapp Mesaj

Canlı Destek

Şirket Gelir / Gider Yönetimi

KRS Perakende Serisi size sadece hızlı satış imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor.

Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizi özel plan kodlarına bağlayabilir, gider kalemleri oluşturup kategorize edebilir ve birçok kriterde gelir/gider raporu alabilirsiniz. Özel plan kodlarını tarihler arası filtreleme, genel analiz ve aylara göre işletme gelir / gider analizleri alabilirsiniz.

Şirket Gelir / Gider Yönetimi
Stok ve Depo Yönetimi

Stok ve Depo Yönetimi

Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok hareketlerinizi kolayca işleme koyarken raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilirsiniz. KRS yazılım barkod, birim dönüştürme, kategori ve detaylı analizler özelliklerini de kullanımınıza sunar.

Her kullanıcıya farklı depolar tanımlayıp depo performans ölçümleri ve stok kartlarının depolara dağılımlarını görebilirsiniz. Stok oluşturma esnasında özel alanlar, görsel ekleme, alt fiyatlar ve alt birimler ekleme gibi birçok özellik sayesinde hangi sektörde olursanız olun stok takibinizi yapabilir ve yüzlerce stok raporu sayesinde birçok kriterde stok raporu alabilir ya da kendinize özel raporlar yaratabilirsiniz.

İhtiyacınız olmayan modüllere para ödemeyin

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Kursoft KRS Perakende Mini, Perakende Standart ve Perakende Plus olmak üzere 3 paketten oluşmaktadır, bu paket seçeneklerimizden işletmenize en uygun paketi seçerek, ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemezsiniz.

Bize Ulaşın Birlikte Karar Verelim. Hemen Bir Demo Talep Et

İhtiyacınız olmayan modüllere para ödemeyin

Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin


Perakende Programı Nedir?

Perakende programı sektör ayırt etmeksizin kapı müşterisi olarak adlandırılan müşterilere barkod okutarak veya ürün ismiyle satış yapmanızı sağlayan hızlı satış programlarıdır. İsminden de anlaşılacağı üzere işlemlerin hızlı olması müşteri memnuniyeti ve işletmenin zamanını verimli kullanması açısından önemlidir.

Neden Perakende Programı Kullanmalıyım?

Gelişen teknoloji ve sektörel gereksinimler Perakende Programlarını olmazsa olmazlar arasına almıştır, artan rekabet işletmelere daha çok zaman tasarrufu gerektirmekte olup bunun en kolay yoluda kayıtlarınızı doğru Ön Muhasebe programında tutmak ve raporlamaktır.
Perakende sektörü için en önemli unsurlardan birtanesi işlemleri hızlandırmak, raf ömrünü hesaplamak, gelişmiş rapor ve analizlerinden faydanalarak alım sürecini yönetmektir. Bir Perakende programınız varsa "Elimde ne kadar ürün var?, hangi üründen kime ne kadar satmışım? Ne kadar cari alacağım var? Hangi üründen alım yapmalıyım?" Gibi soruların cevabını tek tıkla alabilirsiniz.

Perakende Programı Seçerken Detay mı Kolay Kullanım mı?

Aslında bu sektörün en karmaşık sorularından birisi budur. Bir Perakende programı sadece kolay kullanılsın diye özelliklerden arındırılmış olmamalı İşletmenin tüm gereksinimlerini karşılarken bir o kadar da kolay olmalı aksi halde Perakende Programın kolay olması çok şey ifade etmeyecektir.
Bu konuda daha detaylı bilgiler vermeye çalıştığımız Kolay Muhasebe Programı Nedir? blog yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Perakende Programı Özellikler ve Sektörel Bakış

Perakende satış yapan tüm firmaların ihtiyacını karşılayacak düzeyde programlanmış bir hızlı satış yazılımıdır, gelişmiş hızlı satış ekranı, kasiyer yönetimi ve zengin raporlama altyapısı ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Stok bazlı, kasiyer bazlı, işlem bazlı, depo bazlı, cari bazlı ve tüm niteliklerde dilediğiniz filtrelerde kar / zarar raporları alabilirsiniz, esnek maliyet hesaplama altyapısı ile size eşsiz raporlar alma imkanı sunuyoruz. KRS Perakende kar/zarar analizi raporları ile, dilerseniz ürün bazlı dilerseniz de tarih bazlı satışlarınızın karlılık oranlarını tek tıkla raporlayabilirsiniz.

Stok durum ve envanter raporları ile işletmenizin stok hareketlerini dilerseniz bir stok, dilerseniz bir stok gurubu, markası ya da tüm stoklarınızı raporlayarak alış ve satış hareketlerinizi tek tıkla raporlayabilirsiniz.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir. Bu bağlamda KRS Perakende serisi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

KRS Perakende Serisi birçok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok, cari ve hızlı satış olmak üzere birçok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Ticarette temel bir kural olan “Ne kadar kazandığınızı bilmiyorsanız para kazanmıyorsunuz” kavramı üzerinden yola çıkarsak, Kursoft market satış programı ile stok, depo, personel, tarih, stok grubu ve birçok kriterde kârlılık analizi yapabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin verimliliğini ölçerek müdahale edilecek kanalları da en doğru şekilde teşhis edebilirsiniz.

Kursoft hızlı satış programı barkod, ürün ismiyle yada seri numarasıyla satış yapma olanağı sunar, satış ve tahsilat tipleri ekte listelenmiştir.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin tüm küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerinin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işleme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Kursoft perakende paket programları işletmelerin ihtiyaçlarını ar-ge çalışmaları, mevcut kullanıcılarımızdan gelen talepler ve 2010 yılından itibaren sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ile analiz edip üretmiştir, paket programlar özel yazılımlara oranla %70 daha makul fiyatlı olup işletmenizin ön muhasebe takibine ayırdığı bütçeyi düşürmektedir.
Demo İndir Referanslarımıza Göz Atın Bir sorunuz mu var? Hemen Cevaplayalım