Stok Takip Programı

KURUMSALLIĞA İLK ADIM
Stok Takip Programı

Stok Takip Programı

KRS Start serisi Stok Takip programları yayına girdiği tarihten itibaren büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşarak alanında en fazla kullanan Stok Takip Programı oldu. Sektöre yeni giren işletmeler bazı durumlarda kapsamlı bir muhasebe programı yerine stoklarını takip edeceği bir yazılım aramaktadır

KRS Start Serisi Stok Takip Programı İle Neler Yapabilirim?   

KRS Start ile işletmenizde alım ve satış yaptığınız stokların tüm detaylarını girebilir alım ve satış raporları alabilirsiniz barkod ve birim desteği, ürün türü ve gramajlı ürün takibi desteği ile işletmelerin stok takibini daha kolay ve güvenli hale getirmektedir.

Cari, stok, fatura, ödeme, tahsilat, fatura takibi gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz KRS Start yazılımı bunun dışında günlük kasa ve banka takibi imkanı da sunmaktadır. Açık/Kapalı fatura özelliği, cari borç alacak takibi, gelişmiş stok takibi, barkod uyumu, birim kontrolü ve zengin raporlama alt yapısı ile eşsiz bir fatura takibini sizlere sunmaktadır.

Basit ve anlaşılır ara yüzü ile 30 dakikalık bir eğitim sonrası kolaylıkla kullanabileceğiniz KRS Start ürünü diğer tüm KRS ürünleri gibi bir kez ödeme ile ömür boyu lisans kullanım hakkı sunmaktadır. Güvenli veritabanı yapısı ile tim verileriniz ve işlemlerinizi tüm veri kayıplarına karşı önlemlerle depolamaktadır.

Kısa yolları ve yardımcı araçları ile işlemlerinizi yaparken hiç zorlanmadan yapabileceğiniz bir yapıya sahip olan KRS Start serisi stok takibi, fatura takibi, cari takibi, kasa takibi, ödeme ve tahsilat takibi, borç ve alacak takibi gibi işlemlerinizi kolaylaştırarak geriye dönük ve anlık olarak raporlama imkanı sunmaktadır.

KRS Start serisini inceleyerek kendinize en uygun paketi seçebilir ya da size en uygun paketi önermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Detaylar Ücretsiz Dene Fiyat Listesi Bize Ulaşın


Kursoft Yazılım olarak geliştirmekte olduğumuz tüm çözümleri hiç bir çözüm ortağına bağlı kalmaksızın kendi teknolojilerimiz ile üretmekteyiz son kullanıcı ile iletişimimizi hiç bir zaman kesmeden Kursoft ürünlerini kullanan tüm işletmelere hangi kanaldan aldığı sorulmaksızın destek ve hizmet verilmektedir.

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER