Servisim Bulut v4

Web Tabanlı Servis Programı
  • web tabanlı teknik servis programı

SERVİSİM BULUT İLE KESİNTİSİZ ERİŞİM!

Servis kayıtlarınızı internete bağlı tüm cihazlardan yönetin!..

Masaüstü uygulaması ve web erişimini aynı anda yapabildiğiniz bulut tabanlı Servisim Bulut ile nerede olursanız olun verileriniz yanınızda.

İnternete bağlı tüm cihazlardan erişim sağlayın..

 

Demo Talebi
BULUT DESTEĞİ
Tüm verileriniz yüksek güvenli bulut serverlarda saklanır, anlık olarak farklı bir alana yedeklenir. Artık iş yeriniz parmaklarınızın ucunda..
SERİ NO TAKİBİ
Bir cihaza dair tüm rapor ve analizleri tek tıkla alın, ilgili cihazın her defasında faklı kişiler getirse bile artık teknik servis geçmişine erişmeniz çok kolay.
SMS & E-POSTA DESTEĞİ
SMS ve E-Posta desteği sayesinde arızalı cihaz durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz sahibine bildirilir bu durum size ciddi manada zaman kazandırır.
YEDEK PARÇA TAKİBİ
Sıfır ve ikinci el yedek parçalarınızı OEM kodu sayesinde filtreleyebilir, dilediğiniz yedek parçaya saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.
TÜM CİHAZLARDAN ERİŞİM
Dilerseniz masaüstü uygulama dilerseniz web arayüzünden servis kayıtlarınızı yönetin. Artık işletmeniz parmaklarınızın ucunda.
BASİT ARAYÜZ
Sadeleştirilmiş basit arayüzü ile işlemlerinizi çok daha kolay yapmanızı sağlıyoruz, servis takibine ayırdığınız zamanı daha verimli kullanabilirsiniz.
KRS SERVİSİM İLE NELER YAPILIR?

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis Yazılımıdır.

Servisim hizmeti veren tüm firmaların en büyük problemi arızalı cihazın servise girişten itibaren, onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, yeniden servise giriş vb.. tüm evrelerin takibidir.

KRS Servisim ile bu evrelerin tümünü saniyeler içerisinde yaparak zamandan tasarruf ederken iş yükünüzü de hafifletiyor.

Ayrıca sağlıklı ve güvenli bir servis takibi yapmanızı sağlıyoruz, uzaktan erişim, gelişmiş servis girişi ve takibi, servis departmanları ve barkod takibi gibi bir çok özelliği ile servis işlemlerinizi kolaylaştırırken buna paralel bir biçimde muhasebenizide tutmaktadır.

KRS Servisim gelişmiş servis giriş işlemi ile arızalı cihaza dair, cari, marka, model, seri numarası, işlem yapan personel, onaran birim, garanti ve sigorta durumu, şikayet, onaran birim, onaylı ve onaysız işlem, emanet, kişiselleştirilebilir kontrol grupları ve benzeri bir çok özellikle servis girişini gerçekleştirebilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER

Karar Veremediniz mi?
Bizimle irtibata geçin sektörünüze ya da kullanım alanınıza en uygun KRS paketini seçmenize yardımcı olalım. Size en uygun paketi önerelim ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemeyin! Kursoft kullanıcıları üst paketlere geçerken sadece aradaki farkı öder geçişlerde çıkan fiyat farkları ilk alımlardaki fiyatlarda aynı olup ek bir maddi ödenek gerektirmez.