E-Fatura & E-Arşiv

0850 420 0 577
  • E-Fatura & E-Arşiv

E-FATURA ZORUNLULUK DEĞİL KOLAYLIKTIR!

Dijital dünyanın, hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

 

Hemen Başvur
DÜŞÜK MALİYET
Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.
HIZLI VE KOLAY
e-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.
GÜVENLİ
Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-Fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.
PERİYODİK FATURALANDIRMA
E-Fatura gönderimlerinizi belirli periyotlara bağlayarak siz nerede olursanız olun zamanı geldiğinde faturanızın oluşturup gönderilmesini sağlayın ve zamandan tasaffur edin.
%100 ENTEGRASYON
e-Fatura işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz ayrı ekranlarda zaman harcamayın muhasebe ve faturalandırma işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.
10 YIL SAKLAMA
Fatura arşivleme sorumluğundan kurtulun gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca yüksek güvenli alt yapımızda saklansın dilediğiniz zaman erişin.

FIT Solutions resmi çözüm ortağı.

Hemen Başvur
AVANTAJLARI

  • Kağıt fatura sıfırlama nedeniyle fatura basım gönderim masraflarının ortadan kalkması,
  • Elektronik ortamda arşivleme olanağı ile arşivleme maliyetlerinde azalma ve belgelere hızlı erişim,
  • Operasyonel etkinlik ve verimlilik artışı,
  • Hızlı mutabakat ve nakit akışı,
  • Elektronik iç ve dış denetim için uygun altyapı,
  • Uluslararası standartlara uyum,
  • Hızlı uyuşmazlık çözümü,
  • Nakit akışını hızlandırmak suretiyle işletmelere finansal avantajlar,
  • Kağıt tasarrufu sayesinden çevrenin korunmasına katkı.

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER

Karar Veremediniz mi?
Bizimle irtibata geçin sektörünüze ya da kullanım alanınıza en uygun KRS paketini seçmenize yardımcı olalım. Size en uygun paketi önerelim ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemeyin! Kursoft kullanıcıları üst paketlere geçerken sadece aradaki farkı öder geçişlerde çıkan fiyat farkları ilk alımlardaki fiyatlarda aynı olup ek bir maddi ödenek gerektirmez.