Çek / Senet Takip Programı

KURUMSALLIĞA İLK ADIM
Çek Senet Takip Programı

Çek Senet Takip Programı

KRS Basic Pro serisi ile işletmenizin çek ve senet akışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz gelişmiş çek/senet hareketleri ekranı ile çek / senet girişi, çek / senet çıkışı, ödeme-tahsilat, bankaya çek / senet çıkışı, iptal iade, hatırlatmalar, çek / senet ektreleri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KRS Basic Pro Serisi Çek / Senet Takip Programı İle Neler Yapabilirim?   

KRS Basic Pro serisi ile işletmenizin tüm ön muhasebe evlerini kontol edebilirsiniz bunun yanı sıra işletmenizin çek ve senet akışlarını tüm detaylarına kadar işleyip dilediğiniz kriterlerde rapor alabilirsiniz, KRS Basic Pro serisi sizlere eşsiz bir çek / senet takip imkanı sunmaktadır evrak kopyalama, seri no takibi, geçikmiş evrak takibi, erişim seviyeleri, çok evrak ekleme, iptal/iade gibi bir çok işlemi tak panel üzerinden yaparak daha önce bu evrelere harcadığınızın zamanın çok daha altında bir zaman dilimde çek / senet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle çek / senet takibini eksiksiz yapan firmaların en çok istediği zengin raporlama alt yapısı ise KRS Basic Pro serisinde sizlere sunulmaktadır çek ve senet ekstreleri, raporlarını hayal ettiğiniz her kriterde alabilir ve yazıcınıza gönderebilirsiniz.

Ödeme ve tahsilat hatırlarma özelliği sayesinde vadesi gelmiş çekler dilerseniz size dilerseniz hem size hem de çek üzerindeki keşideciye e-posta yolu ile gönderilmektedir.

KRS Basic Pro  serisini inceleyerek kendinize en uygun paketi seçebilir ya da size en uygun paketi önermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Detaylar Ücretsiz Dene Fiyat Listesi Bize Ulaşın

 

Kursoft Yazılım olarak geliştirmekte olduğumuz tüm çözümleri hiç bir çözüm ortağına bağlı kalmaksızın kendi teknolojilerimiz ile üretmekteyiz son kullanıcı ile iletişimimizi hiç bir zaman kesmeden Kursoft ürünlerini kullanan tüm işletmelere hangi kanaldan aldığı sorulmaksızın destek ve hizmet verilmektedir.

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER